Nauda

Šedevras

Tobula sąjunga fenomenalioje, novatoriškoje PURTIER Deer Velvet formulėje yra supaprastintas 12 gerai patikrintų ingredientų mišinys, kuris buvo kruopščiai atrinktas atsižvelgiant į jų tinkamumą ir sumaišytas taip, kad būtų užtikrintas didžiausias organizmo įsisavinimas.

Kiekvienas ingredientas yra unikalus, pridedamas saikingai ir reikalingas gerai sveikatai, beveik viskas, ko jums reikia, yra kapsulėje.

Technologijų priešakyje

Reikalingos pažangios technologijos, užtikrinančios, kad procesas ir maistinių medžiagų išsaugojimas būtų geriausios ir optimaliausios būklės, kad būtų lengviau efektyviai įsisavinti šias maistines medžiagas organizme ir pasiekti maksimalų efektyvumą.

Unikalumas

Pripildytas azoto - įprastų kapsuliavimo procesų metu maistinės medžiagos oksiduojasi ir blogėja, kai jos liečiasi su laisvaisiais radikalais, deguonimi, bakterijomis ar UV spinduliais. Todėl mūsų inkapsuliavimo būdui pasirinkta azoto pripildyta technologija, kuri užtikrina nulinį deguonies kiekį procese, užkertant kelią maistinių medžiagų skilimui.

Dengta enterine danga ir biosoftgelis - aukštos kokybės enterinė danga neleidžia kapsulėms sunaikinti skrandžio rūgšties ir neprarasti maistinių medžiagų dar nepasiekus plonosios žarnos, kur maistinių medžiagų pasisavinimas yra didžiausias.

Pasauliniai kamieninių ląstelių gydymo metodo pavydžiai

Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Helen Mirren, Michelle Obama

"Kokios įžymybės naudoja veikliąją medžiagą iš obuolių kamieninių ląstelių? Buvo pranešta, kad Michele Obama, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez ir Helen Mirren naudojo produktus su šiomis veikliosiomis medžiagomis". Straipsnio nuoroda: https://www.phytocelltec.ch/en/faq

Victoria Beckham, Jennifer Aniston, Margot Robbie, Gigi Hadid, Kim Kardashian

"Sukurtas pasaulyje pirmaujančio kamieninių ląstelių specialisto, prekės ženklas greitai tapo įžymybių mėgstamiausiu, tarp savo gerbėjų yra VB, Jennifer Aniston, Kim Kardashian, Margot Robbie ir Gigi Hadid." Straipsnio nuoroda: https://www.hellomagazine.com/healthandbeauty/skincare-and-fragrances/20210630116501/victoria-beckham-jennifer-aniston-kim-kardashian-use-augustinus-bader/

Mike Tyson

"Po kamieninių ląstelių terapijos Mike'as Tysonas grįžta į boksą, po 15 pensijoje praleistų metų. Tysonas karaliavo kaip neabejotinas pasaulio sunkaus svorio čempionas ir šiuo metu jam priklauso jauniausio boksininko, iškovojusio sunkiasvorio titulą, rekordas. Išėjus į pensiją, Tysono svoris greitai pakilo po kovų su priklausomybe nuo narkotikų ir depresija. Kad padėtų atstatyti savo kūną, 53 metų buvęs boksininkas nusprendė gydytis kamieninėmis ląstelėmis." Straipsnio nuoroda: https://stemcellthailand.org/mike-tyson-returns-to-boxing-after-stem-cell-therapy/

Michael Schumacher

„Formulės 1“ legenda Michaelis Schumacheris su dideliu slaptumu paguldytas į Paryžiaus ligoninę gydyti moderniausiu kamieninių ląstelių terapijos metodu, pranešė prancūzų laikraštis „Le Parisien“. Straipsnio nuoroda: https://www.bns.lt/topic/1912/news/59441695/

"J.Todtas yra vienas artimiausių Schumacherių šeimos žmonių. „Aš atsargiai renkuosi žodžius, bet tai yra tiesa. Mes kartu su Michaeliu stebėjome F-1 lenktynes jo namuose Šveicarijoje. Jis nepasiduoda, kova tęsiasi.“ Straipsnio nuoroda: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/autosportas/kas-yra-zinoma-apie-michaelio-schumacherio-sveikata-25-1181428?copied

Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal, Kobe Bryant

„Pastaraisiais metais kamieninių ląstelių terapija tapo labiau paplitusi tarp profesionalių sportininkų, kuriems reikia gydyti lėtinį skausmą. Gydymas kamieninėmis ląstelėmis padeda anksti atsistatyti lokalizuotus pažeidimus, be traumos leidžia atstatyti ir pažeistas kitų audinių ląsteles, todėl tai yra efektyvi alternatyva norint išvengti operacijos ir ilgalaikio pasveikimo." Straipsnio nuoroda: https://www.bioxcellerator.com/blog/5-famous-athletes-who-have-used-treatment-with-stem-cell

ATSILIEPIMAI (Lietuva)

Violeta

2019 m. sveikatinosi Purtier papildais, buvo labai susilpnėjęs regėjimas, į kompiuterį ar telefoną dėl akispūdžio darbuotis jau buvo neįmanoma. Gliaukomos pažeistas regėjimas pakito į puikią atjaunėjimo poziciją. 2022 metais vis dar puikus regėjimas, nesukelia jokių trukdžių būti pirmaujančiose pozicijose darbo srityje.

Daiva

Skydliaukės problemos su akivaizdžiai matomais neigiamais pokyčiais akyse. 2018 m. sugertas pilnas Purtier kursas atstato ne tik skydliaukės normą, akių poziciją, bet ir odą, svorį ir kraujospūdį. 2022 m. vis dar skydliaukės tyrimai normoje.

Jurgita

Išsekęs organizmas dėl netinkamos vegetarinės mitybos, nusilpęs kraujas, vėliau paveikė emocinę būklę į gilę nevaldomą depresinę būklę. Po 2 savaičių papildų vartojimo organizmas puikiai sustiprėjo ir jau trečią savaitę moteris iškeliavo į kelionę, surengė renginį ir pilnu tempu kibo į IT darbą. Apie depresiją kalba kaip apie praeitą etapą.

Vitalijus

I grupės invalidas, 2 metus pusėje kūno paralyžius, būklė stabili, kalba atimta, judėjimas su lazda minimalus. Pradėjus vartoti Purtier produktą, po 2 savaičių Vitalijus pradeda kalbėti. Per 2 mėnesius jaučiamas spartus organizmo atjaunėjimas. Palengva paralyžuotos kūno dalys tampa judrios ir pavaldžios. Vitalijus juda be lazdos, jam tampa įveikiama dienos rutina, namų ruoša, maisto apsipirkimas, po truputį pradeda darbuotis prie kompiuterio, paralyžuota ranka tampa pavaldesnė, įgauna 40-60% jėgos. Pranyksta paralyžius nuo veido, gera nuotaika džiugina kasdienybėje. Dar po 4 mėnesių Vitalijus pradeda važinėti iš mietelio į kaimelį.

2019 m. gėrė 1 Purtier komplektą. 2022 metais dar pažymi pagerėjusią stuburo būklę, nes pasišalino paralyžius.

Ieva

Ieva jau 20 metų serga poliartritu, kurį lydi stiprus sąnarių skausmas bei išsukimas, judėjimo sutrikimas. Jau pirmąją Purtier naudojimo savaitę buvo jaučiamas energijos padidėjimas, toliau sekė stiprūs valymosi požymiai. Naudojant vos po 1 kapsulę per dieną sąnarių skausmai sumažėjo iki minimumo, bandoma vaikščioti, ilgiau sėdėti, kūnas reikalauja judėjimo. Akivaizdžiai pagerėjo odos ir plaukų būklė. Papildas vartojamas toliau.

Gabija

"2019 m. pradėjau naudoti po 4 kapsules. Organizmas turėjo chronišką nuovargį, išsekusį kraują. Parametrai kritinę ribą buvo peršokę dvigubai. 2-3 mėnesius nebuvo jokio rezultato. Praėjus atsistatymo mėnesius energijos vis daugėjo ir daugėjo, tad pradėjau bėgioti krosą ir organizmas įėjo į rėžimą.

Po pertraukos vėl pradėjau vartoti Purtier 2022 m. liepos mėnesį. Buvo prasidėjęs hormoninis sutrikimas, priaugau svorio, sportuoti buvo sunku. Su Purtier jėgų vis daugėjo, kūnas sustiprėjo, rytinės treniruotės buvo mielu užsiėmimu, po jų nejaučiu nuovargio ir galiu visą dieną produktyviai dirbti. O vakare dar užtenka energijos 1-1,5 val. pajudėti stadione, parke. Naudojau 2, 4, 6 ir po to vėl tik po 2 kapsules. Kūną jaučiu labai gyvą lengvą, miego metu pasiilsiu pakankamai (anksčiau vargino prastas miegas), nervų sistema atsistatė (anksčiau jaučiau dirglumą). Planuoju Purtier naudoti ir toliau, nes puikiai sustiprinau savo organizma", - dalinasi Gabija.

Svetlana

Per 25 metus sunkios formos galvos odos dermatitas buvo gydomas daug metų įvairiausiais būdais, pradedant hormoniniais tepalais, dietom ribojant pieno ar miltų produktus tačiau rezultatas nulinis. Žaizdos, maudimas ir galvos odos skausmas buvo kasdieninis palydovas, o per paaštrėjimą buvo gausus plaukų slinkimas kuokštais. Suvartojus viena Purtier komplektą, galvos odos problema paaštrėjo. Pradėjus vartoti antrąjį komplektą, oda užgijo, žaizdų nebeliko, galvos oda švari, nebekelia jokių rūpesčių, moteris gali dažytis plaukus. Kaip Svetlana sako - "atsirado neįprastas jausmas, vidinė tyla". Taip pat moteris pastebėjo, kad jos viena akis su silpnesniu regėjimu atsistatė į normalų regėjimą. Visos odos būklė tapo geresnė, nei iki tol. Protas tapo aiškesnis ir šviesesnis. Stresas, kuris supa jos gyvenimą yra lengviau pernešamas, nei tai buvo iki papildų vartojimo, jai jis nebūtų įveikiamas.